هرکسی می تواند پولساز باشد

هرکسی می تواند پولساز باشد

چکیده :

هرکسی می تواند پولساز باشد – تبعیض یا انتخابی در کار نیست.

 

آنچه در مورد پول دلچسب به نظر می رسد این است که در واقع پول تبعیضی قائل نمی شود . برای پول رنگ و نژاد اهمیتی ندارد ، این که شما به چه گروه طبقاتی تعلق دارید ، یا پدرانتان چه کرده اند ، یا حتی این که چه کسی هستید برای پول مهم نیست . هر روز با لوح پاکی آغاز می شود ، پس این که دیروز چه کرده اید اهمیتی ندارد . امروز از نو آغاز می گردد و شما دارای همان حقوق و فرصت هایی هستید که شامل دیگران می شود و امکان استفاده و برداشت از آن ها را به اندازه ی دیگران خواهید داشت . تنها چیزی که می تواند شما را عقب نگه دارد ، خود شما و تخیلات مالی شماست .

"شما دارای همان فرصت ها و حقوقی هستید که دیگران از آن بهره مند هستند، پس هرقدر می خواهید از این فرصت ها بهره ببرید"

ثروتمندان دنیا هریک دارای آن میزان ثروتی هستند که برداشت کرده اند . چه چیز می تواند برای پول مفهوم داشته باشد ؟ هیچ راهی وجود ندارد تا پول بفهمد کسانی که آن را در اختیار می گیرند ، چه تخصص و چه اهدافی دارند و به چه طبقه ی اجتماعی متعلق اند . هیچ مشاور و راهنمایی ندارد ، پول وجود دارد تا استفاده و خرج شود ، پس انداز و سرمایه گذاری شود .

 

پول هیچ وسیله و اسبابی برای تبعیض قائل شدن در اختیار ندارد ، بنابراین نمی تواند قضاوت کند که شما شایستگی لازم را دارا هستید یا خیر .

من افراد ثروتمند زیادی را دیده ام و تنها چیزی که همه ی آن ها به طور مشترک از آن برخوردار بوده اند ،   نقطه ی اشتراکی نیست ، جز این که همه ی آنها بازیکنان قوانین هستند . ثروتمندان یک گروه متفاوت و متنوع از افراد هستند . در میان آنها افراد اصیل و نجیب زاده تا افراد نابهنجار را می توان دید ، از زرنگ و فهمیده تا فردی نادان و ساده لوح ، از شایسته و لایق تا افراد نالایق .

اما هریک از آنها از جای خود برخاسته و گفته اند : " بله ، لطفا ، من مقداری از آن را می خواهم . "

افراد فقیر کسانی هستند که می گویند : " نه ، متشکرم . برای من نه . من لایق و سزاوار نیستم ، من نمی توانم ، من نباید "

چیزی که ما می خواهیم درباره اش حرف بزنیم ، مبارزه کردن با احساستان درباره ی پول و ثروت . همه ی ما تصور می کنیم فقرا به دلیل شرایط و جریانات پیرامونشان ، سابقه زندگیشان ، شرایطی که در آن رشد کرده اند  یا ویژگی های طبیعی شان فقیر هستند . ولی اگر شما قصد دارید مقاله ای مانند این مقاله را مطالعه کنید ، بنابراین شما بیش از حد دارای قدرت ثروتمند شدن هستید . شاید سخت باشد ، شاید کار دشواری باشد ، اما قابل انجام است .

و این قانون شماره ی یک است – هر کسی می تواند ثروتمند باشد ، فقط باید اقدام کرد و توانمندی های خود را به کار گرفت . تمامی قوانین دیگر درباره ی کاربرد این مورد است .

مهدی قلی زاده

مدیر گروه تحقیقاتی راز ذهن ثروتمند

 

 

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

در صورتی که علاقمند به دریافت مطالب با کیفیت در زمینه های موفقیت هستید ایمیل معتبری را وارد نمایید تا بتوانیم مطالب ارزشمندی را برایتان ارسال کنیم .