نکات طلایی برای جذب پول

نکات طلایی برای  جذب پول

چکیده :

نکات طلایی که برای جذب پول باید آنها را رعایت کنید.

 

* مجسم کن که الان ثروتمندی و همه ی پولهای مورد نیازت را داری.چه احساسی داری؟ چه حال و هوایی داری؟ در مورد تمام کارهایی که می کنی، فکر کن! تو باید خودت رو این جوری ببینی و این طوری رفتار کنی تا حال و هوات به پول خوب بشه و در تو احساس عشق به پول به وجود بیاد( حتی اگه در شرایط مالی سختی باشی) تا کم کم به مغناطیسی برای پول تبدیل بشی!


* به پول جواب مثبت بده! یعنی هر وقت شنیدی کسی پول زیادی به دست آورده یا بیشتر موفق شده، یک عالمه ذوق زده شو چون تو هم روی فرکانسی قرار داشتی که تونستی خبر پولدار شدن اون رو دریافت کنی!


* وقتی می شنوی کسی پولی به دست آورده به جای حسادت برای اون دعا کن تا بیشتر و بهتر به دست بیاره ! چون دعا برای دیگران به خود ما هم بر می گرده.اگر در مضیقه ی مالی هستی، برای اینکه حال و هوای خوبی درباره ی پول داشته باشی ، می تونی افکار وفور پول را برای مردمی که در طول روز در خیابان از کنارت رد می شن ، بفرستی.به صورت هر کدامشون  نگاه کن و در نظر بیاور که کلی پول به آنها می دهی.ذوق و شوق آنها را مجسم کن.


* پول نیست که پول را جذب می کند! بلکه عشق است که پول را جذب می کند!بنابر این لزومی نداره که تو پول به دست بیاری تا بتونی خودت رو ثابت کنی یا دوست بداری!  تو هم اکنون ، هر چه که هستی، به اندازه ای خیلی بیشتر از تمام پولهای مورد نظرت ارزش و قدر و منزلت داری! بنابراین باید یاد بگیری دوست داشتن خود را تمرین کنی.


قرار است تو کار کنی چون عاشق کارت هستی و چون کار تو به تو شور و شوق می دهد.اگر اینگونه کار کنی، کارت برای تو سرچشمه ی پولهای با برکت خواهد شد.


 اگر تو کاری را می کنی و بر این باور هستی که آن را دوست نداری، پول و شغلی که دوست داری گیرت نخواهد آمد! در همین کاری که الان هستی احساس عشق ایجاد کن.یعنی در جستجوی هر چیز خوبی باش که الان در شغل فعلیت وجود داره و اونها رو لیست کن و دوست داشته باش.چون وقتی این شکلی عشق اهدا کنی، هر چیزی هم که دوست داری، به دنبالش می آد!


* اگر بیکاری باید بدونی که دنیا دنیای علت و معلوله.کار اولین گام توانگریه و اجازه نداری بیکار بمونی و بخوای بدون کار به توانگری برسی!اما برای به دست آوردن شغل و پول مورد نظرت چه باید بکنی؟ باید بدونی که شغل رویایی تو روی فرکانس عشقه و برای دریافت اون تو باید خودت رو به فرکانس عشق برسونی!


* اگر کسب و کاری داری که آنقدرها پر رونق نیست، باید بدونی که بزرگ ترین عاملی که باعث از رونق افتادن کسب و کار میشه، ارائه ی احساسات بد درباره ی  عدم موفقیته. از زندگی و کارت، هر آنچه می بینی دوست بدارو حتی برای موفقیت رقیبت شادمانی کن! این باعث میشه که تو هم اون موفقیت و بهتر از اون رو به خودت جذب کنی!


* تو اجازه نداری هیچ چیزی را در زندگیت دست کم بگیری چون انگار خودت را دست کم گرفته ای! تمام مدت برای هر چه که گیرت می آید، ارزش خیلی زیاد قائل شو.اگر برای پولی که گیرت می آد، ارزشی بیشتر از مبلغ اون پول قائل بشی، کسب و کار و حرفه ات رونق پیدا می کنه!


* این فکر اشتباه رو هرگز نکن که پول تنها وسیله  و تنها راه دریافت چیزهاست. در واقع تا وقتی که هر آنچه را که می خواهی به دست نیاری خبر نخواهی داشت که قراره چطور اون رو دریافت کنی! اما قانون عشق اون رو می دونه! و درست عمل می کنه به شرط اینکه تو حکم صادر نکنی که فقط از طریق پول قراره اون رو کسب کنی! پس لطفا" از سر راه خودت کنار برو و بگذار نیروی عشق کار خودش رو بکنه!


* زندگیت را محدود نکن! پول تنها هدفت نباشد! بلکه هدفت باید آنچه دلت می خواهد داشته باشی یا انجام بدهی باشد! یعنی چی؟ یعنی اگر خانه ای نو می خواهی، لذت زندگی در آن را مجسم و احساس کن.


وقتی ما به کارهای فوق العاده ای که با پول زیادمون انجام می دیم فکر کنیم خیلی راحت تر فرکانسمون بالا می ره و در حس و حال بهتری قرار می گیریم تا فقط به داشتن یک عالم پول فکر کنیم.


و مهمترین چیز که باقی می مونه اینه:عشق باید نیروی حاکم بر زندگیت باشد! هرگز هیچ چیزی نمی تواند بر عشق مقدم باشدپول وسیله ای است برای تو تا از آن استفاده کنی و از طریق عشق اون رو به خودت جذب کنی تا زندگی بهتری داشته باشی که در اون عشق بیشتری به دیگران و خودت بدی .زیبایی زندگی در این است که وقتی عشق را مقدم بداری، تمام پولی که برای زندگی غنی لازم داری، به سراغت می آید! من در اینجا این درس رو به پایان می برم و امیدوارم تک تکتون با خوندن اون انر‍ژی، محبت و عشقی را که برایتان فرستاده ام دریافت کنید و با به کار بستن اون بهترین برکات خداوندی  نصیبتان بشود.


خدایا! ما را لایق دریافت بهترین برکاتت قرار بده! آمینمهدی قلی زاده

مدیر گروه تحقیقاتی راز ذهن ثروتمند

  • 14 دی 1396
  • 1044
  • 0

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 3

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

در صورتی که علاقمند به دریافت مطالب با کیفیت در زمینه های موفقیت هستید ایمیل معتبری را وارد نمایید تا بتوانیم مطالب ارزشمندی را برایتان ارسال کنیم .