نشانه های ناراحتی یک مرد از همسرش

نشانه های ناراحتی یک مرد از همسرش

چکیده :

بسیاری از مواقع پیش می آید که در اثر عوامل گوناگون همسر شما ناراحت و غمگین می شود ، سختی های موجود در زندگی و فشارهای بیرونی می تواند باعث آزار روحی شود .

1. ممکن است کم حرف شود یا منزوی گردد .

 

2. ممکن است خودش را با کار مشغول کند .

 

3. تا می تواند دیر به خانه می آید .

 

4. مثلث سازی با عضو دیگری از خانواده . مثلا : صمیمی و دمخور شدن با فرزند یا ائتلاف با او .

 

5. حتی وقتی که کارش در بیرون منزل تمام می شود ، به بهانه های مختلف ؛ بنزین زدن ، رسیدگی به ماشین ، پرسه زدن در خیابان ( وقت کشی ) یا با دوستان و .... ؛ در اینجا هدف اصلی دیرآمدن به منزل است .

 

6. ارتباط چشمی برقرار کردن با همسر کم می شود .

 

7. شوخی های مبتنی بر صمیمیت کاهش پیدا می کند .

 

8. تشکر و قدردانی از همسر کاهش پیدا می کند .

 

9. دیر یا زود خوابیدن ، جدا خوابیدن و ....

 

10. کم محلی به یکدیگر و حتی تحقیر دیگری و ...

قانون جذب چه کمکی در جهت بهبود روابطتان میتواند داشته باشد ؟

اگر از یک ارتباط زناشویی که دلخواه شما نیست رنج می برید اولین گام این است که خود را اصلاح کنید . در یک ارتباط دو طرفه کمتر می توان فقط یک نفر را بعنوان مسئول مشکلات و مشاجرات معرفی کرد .

شما مجبور نیستید در شرایط توأم با تحقیر ، سرزنش و خستگی سر ببرید ، از هم اکنون سرنوشت خود را به دست بگیرید و برای تغییر زندگی و روابط زناشویی خود برنامه ریزی کنید . رفتارهای غلط خود را اصلاح کنید و بعضی از وظایفی را که فراموش کرده اید از سر بگیرید .

اریک فروم در کتاب ‹ هنر عشق ورزیدن › می گوید

زمانی می توانید کسی را عاشق خود کنید که اول خودتان به او عشق بورزید . شما می توانید در خاطرات تلخ گذشته و آنچه بین شما و شریک زندگی تان گذشته است غوطه ور شوید و به خاطر آن پر از غصه ، کینه و خشم گردید اما راه دیگری هم هست و آن اینکه از حالا تصمیم بگیرید شرایط را عوض کنید، گذشته ناخوشایند را فراموش کنید و فقط از آن برای داشتن یک زندگی بهتر درس بگیرید، ببینید چه چیزهایی زندگی شما را توأم با ناکامی و غصه کرده است آنها را از بین ببرید .

وقتی زن و شوهر با هم کوک هستند ، میزان و کیفیت گفتگوها ، بازی ها ، خنده ها ، ارتباطات مستقیم و بی واسطه ، ابراز خواسته ها ، توجه به نیازهای یکدیگر و حتی خانواده ، گذراندن وقت بیشتر با خانواده ( حضور بیشتر ) ، برنامه ریزی برای با هم بودن ها و ... بیشتر و نمایان تر است و نشاط و پویایی های خانوادگی جاری و ساری است .

" زندگی زناشویی همانند یک گل زیبا و خوشبو ، حساس و نیازمند توجه و رسیدگی است آن را جدی بگیریم و برایش سرمایه گذاری کنیم "

 

 

مهدی قلی زاده

مدیر گروه تحقیقاتی راز ذهن ثروتمند
 

 

 

 

 

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

در صورتی که علاقمند به دریافت مطالب با کیفیت در زمینه های موفقیت هستید ایمیل معتبری را وارد نمایید تا بتوانیم مطالب ارزشمندی را برایتان ارسال کنیم .