قانون جذب چطوری کار میکنه؟

قانون جذب چطوری کار میکنه؟

چکیده :

نحوه عملکرد قانون جذب چجوریه ؟

آشنایی مختصر برای استفاده بیشتر و کاملتر

در این مقاله به بررسی کوتاه در رابطه با عملکرد قانون جذب می پردازیم . در ابتدا صحبت هایی از آنتونی رابینز (البته با کمی تغییرات : استفاده از اسم خداوند به جای کائنات ) در این رابطه رو با هم مرور می کنیم و در پایان به زبان عامیانه وساده تر براتون میگیم که از سخت بودن و تکراری بودن مطالب خسته نشوید .

وجود هر شخص از دو قسمت کاملا مجزا تشکیل شده ، قسمت خودآگاه یا عقلانی و قسمت ناخودآگاه یا ضمیر باطن.

تفکر هر شخص ناشی از فعالیت قسمت آگاه یا وجدان یا ضمیر خودآگاه اوست .

ضمیرباطن ، مرکز و مقر هیجانات و عواطف است که روح خلاقه از آن به وجود می آید . اگر فکر خوبی به ذهنتان راه دهید،نتیجه خوبی هم برداشت خواهید کرد و چنانچه فکر مغشوش و بدی به آن بسپارید ، نتیجه همانست که به آن اندیشیده اید .

در صورتی که ایده ای به ضمیر باطن برسد ، به هر شکل ممکن آن را به اجرا در می آورد وعامل اجرای نیات خوب یا بد میشود.اگر در جهت منفی به کار بیفتد ، انسان را دچار شکست و ناکامی می سازد . اما چنانچه تفکرات سازنده و هماهنگی داشته باشیم با موفقیت و سعادت روبرو خواهیم شد .

هر چه را که به ذهن می سپارید و همانی را که درست می دانید ، ضمیر باطن همان را می پذیرد و خداوند همان را در زندگی مقابلتان قرار می دهد. این شمایید که درخواست خود را به جهان هستی ارائه می دهید و طبق قوانین خداوندی پس از چندی به اجرا در می آید .

ضمیر ناخوداگاه آنچه را که به او تحمیل شده یعنی همان که شما خودتان انتخاب کرده اید،دریافت می کند و به مثبت یا منفی بودن آن هیچ توجهی ندارد 

افکار شما ، مثل دانه هایی هستند که شما آنها را در مزرعه باطنتان می افشانید. مزرعه ای که قدرت انتخاب ندارد و هر چه را که تحویلش بدهید در خودش نگه می دارد وبالاخره روزی همان را تحویلتان میدهد و ثمره ی اندیشه تان را مقابل چشمتان ظاهر می سازد .

ضمیر ناخود اگاه انسان قادر نیست درباره ی آنچه به او سپرده اید به قضاوت و استدلال بنشیند . اگر تلقین ها  و افکار اشتباه و نادرستی به ضمیر بسپارید که دوست ندارید در زندگی آنها را تجربه کنید ، عاقبت همان افکار سراغتان می آید و گریبانگیرتان می شود .

برای درست شدن کار ، فقط کافی است تا اندیشه های مفید ، مثبت و سازنده را به ذهن بسپارید و تفکرات منفی و مخرب را از آن پاک کنید . اگر ترس و نگرانی و تردید داشته باشید ، آنها را با افکار مثبت و اعتماد واطمینان به خداوند نازنین جایگزین کنید تا خیروخوشی بیکران برایتان به ارمغان آورد .

بر اساس ""راز قانون جذب"" یک فکر مثبت بسیار قوی تر از یک فکر منفی است و خیلی زود افکار مثبت ، جای افکار منفی را می گیرند .

حال به زبون ساده نحوه عملکرد این قانون رو بهتون میگیم . بارها تکرار می کنیم منظور این نیست ما با فکر کردن ، چیزی رو خلق می کنیم . وظیفه ما این هستش که حواسمون به احساساتمون باشه و ارتعاشات مثبتی بفرستیم . تمام فرآیند خلق و هماهنگ کردن ارتعاشات و وارد شدن به زندگی هامون دست ما نیست . کافیه توجهمون به خواسته ها و چیزهایی که دوست داریم باشه ، بعد اون شرایط مطابق میل ما پیش میره . پس موضوع اینه که ما  در طول روز با مسائل مختلفی روبرو میشیم و وقتی کارهای روزمره خودمون رو انجام میدیم ، اتفاقات متعددی رو میبینیم و واکنش های متفاوتی از خودمون نشون میدیم . مهمترین نکته اینه که ما باید به صورت آگاهانه حواسمون رو به چیزهای مثبت ، خواسته هامون ، مواردی که دوست داریم و در کل به چیزهایی که احساسمون رو خوب کنه بدیم و با ایمان واطمینان کامل و آرامش منتظر ورود خواسته هامون به زندگیمون باشیم . 

چند تا اتفاق خیلی ساده که حتما براتون پیش اومده اینه روزهایی که حالتون خوب بوده وروحیه بسیار خوبی هم داشتین کارهاتون به سرعت و به خوبی انجام شده ، آدمای خوبی سر راهتون قرار میگیرن ، پشت چراغ قرمز الاف نمیشین ، به ترافیک نمی خورین ، پمپ بنزینی که همیشه شلوغ بوده یا بانکی که همش شلوغ بوده ، می بینین خلوت هستش و زود کارتون راه میفته و نمونه های بسیار فراوان دیگه و برعکس همه این موارد زمانی که حالتون خرابه وروحیه خوبی ندارین ،اتفاقات متفاوت و ناخوشایندی رو تجربه می کنین . در همه این لحظات قانون جذب در حال انجام دادن کار خودشه . حالا چه باور بکنین و چه باور نکنین قانون جذب کار خودشو انجام میده .

قلی زاده

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
اسماعیل عقلمندی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

فقط تنها چیزی که میتونم بگم اینه,که یه دنیا ممنونتونم از بابت مطالب زیباتون..من خودم به شخصه با استفاده از متالبتون از یه آدم ورشکسته و نامیدی که یک، هزار تومنی برای شروع کار نداشتم و با وجود دوتا بچه دو سال بیکار خونه نشسته بودم و هیچ امیدی برای درست شدن وضعیت نداشتم تا اینکه اتفاقی کانال تلگرام شما رو دیدم و از اون روز به بعد که حدود 40 روز بیشتر نمیشه که ,چنان نور امیدی تو وجودت روشن شد که انگار هیچ وقت خاموش نمیشه..الانم شکر خدا کمتر از سه هفته میشه که به کار سابقم برگشتم و با اینکه ریالی پول نداشتم,روزی نزدیک به 15 میلیون تومان گردش مالی دارم و هر روز داره بیشتر میشه..امیدوارم که مشکل همه حل بشه و خوشحالم که شما بودید.

قلی زاده در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با تشکر از لطف و همراهی شما

ان شاالله هر روز شاهد پیشرفت های بیشتری باشید..

رسالت ما ثروتمندشدن همه مردم ایران

پاسخ

مطالب مرتبط

در صورتی که علاقمند به دریافت مطالب با کیفیت در زمینه های موفقیت هستید ایمیل معتبری را وارد نمایید تا بتوانیم مطالب ارزشمندی را برایتان ارسال کنیم .