8 راز طلایی موفقیت برای جذب آرزوها

8 راز طلایی موفقیت برای جذب آرزوها

چکیده :

موفقیت بسیار ساده است ، اما هیچ تصادفی در کار نیست ، فقط باید بخواهید و یک سری قوانین و تکنیک را به طور مستمر بکار بگیرید .

 

شما فرد بسیار خوش شانسی هستید که امروز حاصل چند سال مطالعه و تحقیق تجربی را در چند صفحه مطالعه می کنید . این تصادفی نبوده که شما به این سایت مراجعه کردید ، متن را چند بار بخونید و برای خود یادداشت برداری کنید و در زندگی خود بکار بگیرید .

 

​1. رضایتمندی

رضایت مندی ، آهن ربای جاذب آرزوهایتان را قوی می کند . چقدر در شرایط کنونی خود ، احساس رضایت مندی دارید ؟ چقدر از خودتان راضی هستید ؟ بدانید ، احساس و ابراز نارضایتی ، نه تنها کمکی به شما و شرایطتان نمی کند بلکه براساس " قانون جذب " بیشتر از همان مقوله  " مورد نارضایتی " را به خود جذب می کنید . احساس رضایت مندی در مغز شما فرکانسی ایجاد می کند که ضمیر ناخودآگاه شما را وادار به ارسال همان موارد می کند . رضایت مندی در ارتباطات هم تاثیر مشابهی دارد ، وقتی شما از کارکرد فردی ابراز رضایت مندی می کنید ، سیستم ذهنی او را وادار می کنید که بهتر و بیشتر رضایت شما را جلب کند .


2. تفکر مثبت

تفکر مثبت همیشه شاه کلید جذب موفقیت است . این قانون به شما می گوید ، برای سرعت بخشیدن به فرآیند خلق درخواست های خود باید افکار مثبت و هم سو با خواسته ی خود را در خود زنده کرد و تا جذب آن در ذهن و ضمیر نگاه داشت . با تحقیق و مطالعه بر روی زندگی افراد موفق می توانیم به راحتی پی ببریم اشخاص موفق در گذشته بیشتر اوقات افکار مثبت داشته اند و برروی آنها تمرکز کردند تا به هدفشون برسند و برعکس ، افرادی که شکست های پی در پی در زندگی از نظر روابط عاطفی، شغل و ... را تجربه می کنند بخاطر این است که بیشتر گرایش به افکار منفی داشته اند .

پندار نیک ، کردار نیک را در پی دارد .

هر جور فکر کنیم همان طور می شود .

با جایگزین کردن افکار مثبت در زندگیتان ، افکار منفی را از خود دور کنید . افکار منفی سم مهلکی برای موفقیت های شما محسوب می شود . تمام جنایات بزرگ آدمی با یک فکر منفی ساده آغاز می شود .


3. به زندگیتان لبخند بزنید .

خندیدن یعنی ....

من در حال حاضر از آنچه هستم و آنچه دارم خشنودم .

یعنی من شرایط تعادل روانی خوبی دارم .

یعنی من حال خوب و عالی دارم .

یعنی احساسم میگه همه چیز با دلخواه من رقم میخورد .

یعنی من اکنون در همین لحظه هستم و فرصت های زیبای زیادی برای زندگی دارم .

لبخند یک هدیه ناب برای خودتان است که به سرعت در زندگیتان معجزه می کند . لبخند یک سوییچ دو طرفه روانی – جسمی محسوب می شود . یعنی با خندیدن وضعیت روانی و حتی جسمی شما بلافاصله تغییر می کند و همچنین زمانی که پیکر روانی و فیزیکی شما در شرایط خوبی قرار دارد ، در جسم شما واکنشی به نام خنده رخ می دهد .

یک روش ساده درمانی : روزی 10 دقیقه ، الکی بخندید. می دانم شاید باورش براتون سخت باشه اما در اروپا کلاس های " خنده درمانی " تشکیل می شود و مردم پول می دهند تا بخندند .


4 . کلام شما عصای معجزه گریست در دستان شما

شما زمانیکه وارد فروشگاهی می شوید ، حتی اگر میلیاردها پول داشته باشید تا زمانی که فرآیند : فکر ، انتخاب و اعلام در شما کامل انجام نشود ، شما مایحتاج خود را به دست نمی آورید ؛ پس به یاد داشته باشید که هر کلام شما دستوری به کائنات است که باید انجام شود . شما باید سفارش خود را به کائنات اعلام کنید . یک روش اعلام ، روش آنلاین ( ایجاد فکر متمرکز ) است و روش دیگر ، روش تلفنی و سفارش مستقیم ( به زبان آوردن ) است .

 


پس کلام خود را نیز مثل افکارت نظارت کن . هر واژه شما یک پیام است .

کلام مثبت یا منفی تو تاثیر مستقیمی در به وجود آمدن حوادث مثبت یا منفی در روند زندگی تو دارد . بیشتر افراد چیزی می اندیشند ولی چیز دیگری به زیان می آورند . تناقض در فکر و کلام به کائنات این پیام را ارسال می کند که من حقیقتا هنوز نمی دانم چه می خواهم و تردید دارم . پس فعلا سفارش من را کنسل کنید !!! متاسفانه بیشتر افراد اول حرف می زنند و بعد به چیستی گفته های خود فکر می کنند . اما افراد موفق ، کم می گویند و بیشتر گوش می کنند و همیشه در حرف زدن ، فکر و کلام را همزمان ، یا فکر را قبل از بیان جاری می کنند . امروزه هیچ روانشناس با تجربه ای را نمی بینید که در مسیر درمان خود ازایجاز کلام بهره نبرد . اصلا دقت کردید ، روانشناس از هیچ دارویی استفاده نمی کند و با استفاده درمانی از واژه ها در کارکرد ذهن تغییراتی ایجاد می کند .

جملات مثبت و تاکیدی هر روز و همیشه باید با صدای بلند تکرار شود . جملات تاکیدی با تکرار زیاد به یک باور نزدیک می شود و همین کار ساده اثرات جادویی در زندگی افراد به جای می گذارد .

شرط تاثیر جملات و عبرات تاکیدی مثبت :

اساسی ترین شرط تاثیر یک عبارت یا جمله ، بار معنایی مثبت آن است . جمله باید صد در صد پیام مثبت داشته باشد . من بی پول نیستم ، جمله مثبت نیست ، این جمله بی پولی را بیشتر جذب می کند . جمله ی صحیح " من پولدار هستم " می باشد . شرط لازم دیگر آن است که جمله باید مربوط به زمان حال باشد . یک قانون مهم هم حاکم بر این شرط است که می گوید : اگر گفته خویش را با تمام وجود باور نداشتی ، هرگز انتظار تاثیری هرچند کوچک بر تو و زندگیت نداشته باش .5 . کاتالوگ رویاهایت را تکمیل و سفارشت را نهایی کن :

آرزوهای ما همان سرنوشت و آینده ما می شوند . این قانون کائنات است .خواسته های واقعی شما چیست ؟ لیست خواسته هایت را زودتر آماده کن !

آنها را بنویس . نوشتن ، شما را مصمم تر و پایبندتر به کائنات معرفی می کند . تابلوی آرزوهایت را از باشکوه ترین رویاهایت پر کن . مبادا در این کار خساست به خرج دهی ، برای دریافت آرزوهای خود برنامه زمان بندی شده طراحی و ثبت کن .

آیا هرگز لیست قطعی از آرزوهایتان آماده کرده اید ؟

یک سال آینده چه انتظاری از کائنات دارید ؟

برای 6 سال بعد چه سفارشی دارید ؟

آیا به آرزوهای گذشته ی خود فکر کرده اید ؟ مگر برایتان اتفاق نیفتاده ؟؟!! اگر نه ، معلوم می شود در خواستن خود تردید کرده اید .

چه شغلی ؟ چه وضع مالی ؟ چه مدرک تحصیلی ؟ چه اتومبیلی ؟ چگونه همسری می خواهید . تنها وظیفه شما انتخاب به سلیقه شخصی خودتان است .

لیست سفارشات خود را همیشه مرور کنید و با تجسم و تخیل خلاق ببینید که به آنها رسیده اید . تردید نکنید . امروز تمام عالم به این راز پی برده اند . باورکردنش شاید سخت به نظر برسد ولی این کار معجزه می کند .

تجسم و تخیل خلاق چیست ؟ یعتنی تنظیم ضمیر ناخودآگاه در رسیدن به هر آنچه میخواهی . یعنی ضمیر ناخودآگاه خود را در جریان سفارشات خود قرار دهیم .

برو تو خلع فکری – غار تنهایی – آلفا – خلسه – حالت توجه و تمرکز ذهنی – مدیتیشن – حس برتر یا هرآنجا که آرامش میگیری ، واضح و زنده ببین به آن آرزو رسیده ای .

ببین که لایقش هستی . از داشتنتش لذت ببر . شکر کن و رهایش کن . از فضا خارج شو .

خلوت شبانه من و آرزوهایم : هر شب قبل از خواب لیست آرزوهایتان برای فردا را مرور کنید . حداقل 5 آرزو و خواسته قلبی و واقعی خود را یادداشت و تجسم کنید .

 


6 . اهداف خود را واقع بینانه نشانه گیری کنید :

هدف باید واقعی و بزرگ باشد . باید آنقدر بزرگ باشد که صبح زود از خواب بیدارت کند . باید آنقدر واقعی و بزرگ باشد که هربار به آن می اندیشی ، ذوق کنی و انگیزه اقدام و عمل بگیری . هدف باید دقیق ، واضح و مشخص باشد . باید بتوانی تمام جزییات آن را تجسم و نقاشی کنی . اگر گوشه چشمت به چیزی بالاتر از آن باشد ، دلیل این انتخاب تو ناباوری به احتمال جذب خواسته واقعی خود است . این یعنی ناباوری به عملکرد سیستم خلق " آرزوها "و ناباوری یعنی باور مخالف آن . باید برای اهداف خود زمان دقیق رسیدن مشخص کنید . زمان دریافت سفارش شما ربطی به توان شما و یا بزرگی خواسته تان ندارد چون خداوند برایش بزرگی و محدودیت معنایی ندارد . پس زیاد و زود بخواه ؛ بهترین و بزرگترین راه را بخواه .

هدف باید در زمان حال ولی سررسید داشته باشد . مثال : من 200 میلیون دارم ولی 8 ماه دیگر ! هدف بزرگ بهتر است قابلیت تفکیک داشته باشد ، تا قادر باشید آن را به مقادیر و زمانهای کوچکتر تقسیم کنید . مکتوب کردن اهداف ، تحقق یافتن آن را قطعی می کند . اهداف و خواسته های خود را نوشته و به همراه داشته باشید و مرتب چک کنید . شاید تورسیدی .... متوجه نیستی .


7 . اقدام و عمل

اگر به همه موارد بالا عمل کرده باشی راز بزرگی بر شما عیان خواهد شد و آن اینکه هدف نیز با همان سرعت شما به سمت شما می آید و هر روز شاهد معجزه ای جدید در زندگی خواهید بود . کسانی به شما روی می کنند و حوادثی برایتان پیش می آید که مسیر زندگیتان به کل تغییر می کند . شما فقط باید بخواهید و بلند شوید تا دم در برید کائنات آن را برایتان مهیا کرده اند . اقدامات شما به همین اندازه ساده است اما بسیار حیاتی . اولین اقدامی که الان به ذهنت می رسد چیست ؟ همان را انجام بده . همیشه کار خوب خودت را انجام بده . هرچیزی که فکر می کنی تو را می تواند کمی به هدفت نزدیکتر کند همان کافی است . کار دیگری لازم نیست . هیچکدام از افراد موفق از ابتدا نمی دانستند چطور باید آن کار بزرگ را انجام دهند . هیچ فوتبالیست بزرگی قبل از بازی نمی داند دقیقا در زمین چه کاری باید بکند ؛ کافی است هر لحظه اقدامی که فکر می کند ممکن است به گل ختم شود را انجام دهد. او شاید صدها بار به همین روش عمل کند و تیمشان هم شکست بخورد ولی باز به همین شیوه عمل خواهد کرد ، کار دیگری نمی توان کرد .


8 . شکر نعمت ، نعمتت افزون کند :

شکرگزاری یک اصل در جذب و کسب موفقیت است . شما آدم موفق نمی بینید مگر شکرگزار موفقیت های خود باشد . شکرگزاری احساس انگیزشی بسیار قدرتمندی برای ادامه مسیر موفقیت در شما ایجاد می کند . همیشه قدر آنچه دارید ، هرچه هست و آنچه به دست می آورید را بدانید و شکرگزار آنها باشید .

لیستی از آنچه باید شکرگزار باشید تهیه کنید . اگر لیست شما کوتاه باشد ، بدان تو از دارایی های با ارزشت ناآگاهی . بیشتر فکر کن . دوباره به خودت و اطرافت نگاهی بنداز ؛ شاید چیزهایی که تو کوچک و کم ارزش می دانی برای کسی در دوردست " بزرگترین آرزو " باشد مثل داشتن یک جفت کفش ورزشی معمولی ، پس شکرش را بجای آور تا بیشتر به دست آوری . هر روز اولین کارت بعد از بیداری و آخرین کارت قبل از خواب شکرگزاری باشد تا حس رضایت و سعادت را لمس کنی .

موفقیت به همین سادگی است ، به شرطی که همین کارهای ساده را تکرار کنید و تا دستیابی به نتیجه مورد علاقه رهایش نکنید ، تا به تدریج تبدیل به عادت تبدیل شود .


 

قلی زاده

مدیر گروه تحقیقاتی راز ذهن ثروتمند

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

در صورتی که علاقمند به دریافت مطالب با کیفیت در زمینه های موفقیت هستید ایمیل معتبری را وارد نمایید تا بتوانیم مطالب ارزشمندی را برایتان ارسال کنیم .