قانون زندگی قانون باورهاست

قانون زندگی قانون باورهاست

چکیده :

انسان ها همانگونه که باور داشته باشند ، می توانند بیندیشند . باورهای آدمی است که در هر لحظه به او القا می کند که چگونه بیندیشد . 

 

زندگی مثل پیانوست ؛ دکمه های سیاه برای غم ها و دکمه های سفید برای شادی ها . اما زمانی می توان آهنگ زیبایی نواخت که دکمه های سیاه و سفید را با هم بفشاری .

شما رهبر ارکستر زندگی خودتان هستید ؛ انعطاف پذیر باشید . اگر مجبور شدید ، نقشه های زندگی خود را عوض کنید ، اما هدف اصلی خود را رها نکنید .

 

" هر لحظه ی زندگی شما دارای خلاقیتی است نامحدود و کائنات دارای سخاوتی است بیکران "

 

برای این که بتوانید با استفاده از تجسم خلاق ( فن استفاده از نیروی خیال برای آفریدن خواسته های زندگیتان ) آن چه را که می خواهید بیافرینید ، باید مشتاق و قادر به پذیرش بهترین پیشکش زندگی یعنی " خیر و صلاح خود " باشید .

عبارات تاکیدی مثبت موثرترین راه برای آفرینش تصویری مثبت تر و مطلوب تر از خویشتن است .

به خاطر داشته باشید که : در هر لحظه انسانی تازه هستید و هر روز ، روزی نو است و فرصتی تازه تا دریابید که : به راستی چه انسان شگفت و شیرین و نازنین و قابل ستایشی هستید .

باور داشتن ، قبول کردن و پذیرفتن یک واقعیت است و فکری که به این ترتیب پذیرفته می شود ، خود نیز به طور خودکار و اتوماتیک وارد عمل می شود !

فراموش نکنید : انسان کسی است که هرگز از تفکر باز نمی ایستد !

به یاد بسپار : گوش دادن به ندای باطن ، یعنی متمرکز ساختن دقت بر روی ایده ی موفقیت .

خود را به همان گونه که می خواهید باشید ، در آیینه ی دل بنگرید : شاد ، موفق ، مثبت ، خوشبخت ، سالم . این صفات را برازنده خویش بدانید ؛ در آن صورت است که با آهن ربای ذهنی خود ، خوشبختی و آسایش و آرامش و تندرستی و نشاط را به سوی خود جذب خواهید کرد .

 

از جا بلند شو! به خودت تکانی بده ! امیدوار باش و از زیبایی های زندگی لذت ببر !

 

یادت باشد : در ارتباطات و برخوردهای خود با مردم ، مهر و عشق آنان را در دل بنشانید و خیر ایشان را بخواهید تا آنها نیز چنین نظری نسبت به شما داشته باشند .

اگر ایمان داشته باشی هیچ چیز برای تو محال نخواهد بود .

ترس ، جهل ، تردید و خرافات راهزنانی هستند که بر آرامش باطنی ما می تازند و تندرستی و شادمانی و اعتدال را از ما می ستانند .

به خاطر بسپار : ایمان ، تضمین آن چیزهایی است که بدان امید بسته ایم و دلیل بر وجود حقایقی است که قادر به رویت آنها نیستیم .

کسی که عمیقا معتقد است : (( پیروزی و موفقیت و غنا و رفاه از آن من است )) سرانجام آن را از آن خود خواهد ساخت و آنچه را که از سر ایمان در حین دعا بخواهید ، همان را دریافت خواهید کرد !

یادت باشد : اگر به ترس و شکست ایمان داشته باشید یقینا آن را در کنار خود خواهید یافت .

 

جهان فقط چیزهایی را به ما می دهد که باور داریم می توانیم داشته باشیم

 

 

مهدی قلی زاده

مدیر گروه تحقیقاتی راز ذهن ثروتمند

  • 27 آبان 1396
  • 1604
  • 0

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

در صورتی که علاقمند به دریافت مطالب با کیفیت در زمینه های موفقیت هستید ایمیل معتبری را وارد نمایید تا بتوانیم مطالب ارزشمندی را برایتان ارسال کنیم .