سخنی کوتاه درباره قانون جذب

سخنی کوتاه درباره قانون جذب

چکیده :

معرفی اجمالی قانون جذب.

کاملترین و جامع ترین قانون در جهان هستی.

درباره قانون جذب

در این مقاله سعی بر این است که بررسی اجمالی در مورد قانون جذب داشته باشیم،امید برآن است که برای خواننده مفید باشد وگامی در جهت آشنایی و استفاده از این قانون برای همگان برداشته باشیم.

علم جذب بیشتر هر آنچه که می خواهید.

وجذب کمتر هر آنچه که نمی خواهید.

بسیاری از شما درباره قانون جذب از منافع مختلفی چیزهایی شنیدین،اما خیلی از افراد شروع به آموختن قانون جذب کردن . قانون جذب از اوایل سال 1900 ثبت شده . در اینجا به تاریخچه ای کوتاه درباره این قانون اشاره می کنیم. 

1906: ویلیام والتر اتکینسون ، ارتعاشات ذهنی یا قانون جذب در دنیای ذهن .

1926: ارنست هولمز : تصورات ابتدایی از علوم ذهن .

1949 : دکتر ریموند هالی ول ، کار کردن با قانون جذب .

در اوایل دهه 1990 اطلاعات و آموزش های جذب از طریق انتشارات جری واستر هیکس در دسترس همه قرار گرفت.شاید به نوعی بشه گفت استر هیکس ، شجاع ترین مربی قانون جذب است،کسی که جسورانه درباره عقیده خود صحبت کرد ومهمترین بخش این راز را برملا کرد و از ارتعاش به عنوان اصل قانون جذب رونمایی کرد.

از سال 2000 کتاب ها و مقالات بسیار متعددی درباره ی قانون جذب نوشته شدن و جاذبه اون ها گستره وسیعی از شنوندگان را در برگرفت . در آینده هم  نویسندگان و آموزگاران و مربیان بیشتری روی این قانون کار خواهند کرد و هر روز رشد وتعالی بیشتری خواهد کرد . بعد از چاپ  کتاب راز توسط  " راندا برن"  و به  دنبال اون  پخش فیلم  راز و حضور  چهره های  معتبر در این فیلم و کتاب های مختلف از مربیان موفقیت در دنیا  از جمله آنتونی رابینز ، جک کنفیلد ، باب پراکتور و دیگر اساتید   موفقیت باعث شد نگاه مردم در سرتاسر دنیا به مقوله جذب معطوف شود و بعد از آن با انتشار نتایج مختلف توسط  افراد  مختلف وعموم مردم ،اشتیاق برای شناخت و استفاده از این راز بزرگ جهان هستی بیشتر و بیشتر شد.

ساده ترین و کاربردی ترین تعریف "قانون جذب" به این صورت می باشد :

(( به هر چیزی توجه کنین، تمرکز کنین وانرژی بدین همراه با احساسات ، اونو به زندگیتون جذب می کنین.))

البته ما چیزی خلق نمی کنیم ، یادتون باشه تمام فرآیند خلقت در حیطه اختیارات خداونده متعال هستش و هر چیزی که از جانب ما ارسال میشه به جهان هستی توسط قوانین بی نظیر و دقیقی که خداوند طراحی نموده ، آماده سازی میشه و به سمت ما بر میگرده . پس وظیفه ما خواستنه و نباید فکر این باشیم که اونطرف چه اتفاقی میفته و همه چیزو با ایمان کامل به دست خداوند بسپاریم . 

(( خواه مثبت ، خواه منفی ))

(( چه بخواهیم ، چه بخواهیم ))

((چه دوست داشته باشیم ، چه دوست نداشته باشیم )).

مهمترین موضوعی که وجود دارد و باید مد نظر داشت ، این است که " قانون جذب " در تمامی ابعاد زندگی  کاربرد داره و میشه از اون استفاده کرد.

میشه روابط خوب رو جذب کرد .

میشه همسر دلخواه خود رو جذب کرد .

میشه شغل مورد علاقه  رو جذب کرد .

میشه اهداف و همه خواسته های مورد علاقه رو جذب کرد.

و خیلی میشه های دیگر.

اما مهم تر از این نکته موضوع کار وتلاش فیزیکی است که مورد اختلاف اساسی در بین اساتید موفقیت ، روانشناسان و پژوهشگرانو مربیان ومشاوران و اهالی فن می باشد.همچنین خیلی از افرادی که برداشت غلطی از قانون جذب داشتن ودارن ، به دلیل درست انجام ندادن آن و رفتار غیراصولی وخلاف قانون جذب ، نتایج   مطلوب و  قابل  توصیفی نگرفتن و به  همین خاطر نسبت به  این قانون بدبین شده  و اون رو ناکارآمد خوندن  وحتی اونو کلاهبرداری دونستن . باور اشتباه بزرگی که در مورد قانون جذب وجود دارد این است  که هر چیزی که  میخواهیم ، حال هرچه میخواهد باشد و هرچقدرم که  میخاد  بزرگ باشه ، فقط  کافیه بهش فک کنیم بلافاصله ودر مدت  بسیار کمی وارد زندگیمون  خواهد شد ، بدون اینکه که کوچکترین تلاش فیزیکی و کاری لازم باشه انجام بدیم . اما آنچه در مورد این قانون زیبای جهان هستی وجود داره ، فراتر از تمامی این برداشت های غلط هستش . علی رغم تمام انتقادات حتی شدید در مورد این قانون به جرات میشه گفت :

" قانون جذب زیباترین ، کاملترین و منظم ترین قانون جهان هستی است که قدرتی بی نظیر داره وازاون می تونیم در تمامی

لحظات ودر تمامی ابعاد زندگی استفاده کنیم ."

با ما باشید و با دنبال کردن مطالب و آموزش های سایت به طور کامل با این قانون آشنا شده و به راحتی بتونین ازاون در تمامی جنبه های زندگیتون استفاده کنین . 

                                                                                                                         قلی زاده

 

 

 

 

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

در صورتی که علاقمند به دریافت مطالب با کیفیت در زمینه های موفقیت هستید ایمیل معتبری را وارد نمایید تا بتوانیم مطالب ارزشمندی را برایتان ارسال کنیم .