چطور پول بیشتری جذب کنم؟

چطور پول بیشتری جذب کنم؟

چکیده :

چگونه با قدرت عشق پول بیشتری جذب کنیم؟

راههای جذب پول و تغییر احساسات منفی نسبت به پول به احساسات مثبت

چند قاعده ی مهم درباره ی پول که باید بدونید:

اصل اول : فقر فقط نداشتن پول کافی نیست بلکه احساس فقر از فقر بدتره و باعث جذب فقر میشه.

"رالف والدو امرسون " شاعر و تعالی گرای آمریکایی گفته :"فقر احساس تنگدستی را هم شامل می شود."

این خیلی مهمه .چون شما می دونید که طبق اصول قدرت هر احساسی باعث جذب چیزهایی با اون فرکانس میشهدر واقع بعضی افراد پولدار می شن اما نمی تونن پولدار بمونن چون یک جایی دچار احساس تنگدستی هستن و اون باعث میشه اصطلاحا" پول بهشون نمی چسبه (یعنی اگه همه ی پولهای دنیا رو جمع کنند و اون رو به صورت مساوی بین آدمهای کره ی زمین تقسیم کنند بعد از مدتی باز بیشترپولها به دست تعداد معدودی از آدمها بر می گرده ! چرا؟! چون قانون جذب عشق را دنبال می کند)

اصل دو _ نیروی جاذب پول، عشق است که کل پول دنیا را به حرکت در می آورد و هر کسی که با احساس خوب، عشق اهدا کند آهنربایی می شود برای پول.

نکته ی مهم _ احساس تنگدستی یعنی چی؟ بهتره ساده تر حرف بزنیم.

در مورد پول چه احساسی داری؟بیشتر مردم می گن من عاشق پولم اما اگر به اندازه ی کافی پول نداشته باشن در مورد اون احساس خوبی ندارن!واقعیت اینه که بیشتر ثروت دنیا در د ست ده درصد از مردم اونه .تنها تفاوت این مردم ثروتمند و دیگران در اینه که احساس خوب مردم ثروتمند نسبت به پول، بیشتر از احساس بد اونهاست.به همین سادگی!!

اصل سه _ تو باید به حال و هوای خودت درباره ی پول پی ببری، چون اگر آنچه را که نیاز داری، نداشته باشی، در مورد پول حس خوبی هم نداری

نکته ی مهم _ باورهای منفی درباره ی پول باعث فقر میشه.

اول می خوام به یک سوال خوب فکر کنین.

سوال  _ چرا عده ی زیادی از مردم در مورد پول احساس بدی دارند؟

جواب _ دلیلش این نیست که اونها هرگز پول نداشته اند چون بیشتر افرادی هم که پول دارند، از صفر شروع کرده اند.دلیل اینکه عده ی زیادی از مردم حس بدی به پول دارند اینه که آنها باورهایی منفی در مورد پول دارند و این باورهای منفی را ما از کودکی از والدین ، اطرافیان، آموزگاران و محیطمون دریافت کرده ایم و به این نتیجه در ضمیرناخودآگاهمون رسیدیم که پول خواستن کار درستی نیست.به تو گفته شد که تو باید امرار معاش کنی حتی اگه به این مفهوم باشه که کاری که ازش متنفری را انجام بدی.به تو گفته شد اگه پول نداری به جاش سلامتی داری.به تو گفته شد فقط شغلهای محدودی هستند که توی اون آدم پولدار میشه و تعدادشون خیلی کمه و همه نمی تونن به این شرایط برسن.

آنچه اینجا درباره ی اصول قدرت و پول باید بدونین اینه که این باورهای ما هستند که احساس ما را درباره ی پول می سازند.(شاید شما الان ندونین در اعماق وجودتون و برای بچه غول بیشعور درونتون چه پیامهایی فرستادین اما واقعیت اینه که اونچه اون دریافت کرده اتفاقات زندگی ما رو می سازه و فقط اینکه به زبون بگیم من عاشق پولم فایده ای نداره.)

اصل چهار_ اگر تو در زندگیت پول نداری، دلیلش این است که در مورد پول حسی بدتر از خودت ساطع می کنی تا حسی بهتر و این معمولا" به خاطر باورهای غلط تو درباره ی پول است!

سوال_ پس چه چیزی باعث ماندن پول می شود؟

جواب _ عشق!

اصل پنجم_عشق نیرویی جذب کننده است که پول را به وجود می آورد و عشق قدرتیست که پول را ماندگار می کند!

یعنی این هیچ ربطی به این ندارد که تو فرد خوبی باشی یا فردی بد! در واقع این جنبه ی تو به حساب نمی آید چون تو در هر حال به مراتب با جلال و جبروت تر از آنی هستی که فکر می کنی! به همین دلیل هم خیلی افراد بد می توانند مثل افراد خوب پولدار بشوند!

نکته ی مهم _ حالا می خوایم بر یم سراغ اینکه چطور احساسمون رو درباره ی پول تغییر بدیم چون تا اینجا فهمیدیم که تا احساسمون رو درباره ی پول تغییر ندیم اون رو به دست نمی آریم و اگر هم به دست بیاریم پول به ما نمی چسبه و از دستش می دیم!هر آنچه بدهی، همان را پس می گیری!

پس مهمترین نکته اینه که  وقتی تو صورت حسابهات را پرداخت می کنی ، راهی پیدا کنی که حال و هوات بهتر بشه! هر راهی که به نظرت می رسه. من چند تاش رو براتون می گم.

1_هرگز موقع پرداخت صورت حسابهات دمغ نباش چون در این صورت، صورت حسابهای بزرگتری رو به خودت جذب می کنی!

2_ می تونی برای تغییر  هر حال و هوایی که داری، به کمک تجسم صورت حسابهات رو به چیز دیگری که حالت را بهتر می کنه تبدیل کنی.تو می تونی مجسم کنی که آنها اصلا" صورت حساب نیستند و در عوض، تو تصمیم گرفتی که از روی طیب خاطر پولی را به فرد یا شرکتی برای خدمات فوق العاده ای که برای تو فراهم کرده، اهدا کنی.

3 _مجسم کن صورت حسابهای تو چکهای دریافتی تو هستند.براشون ذوق کن!

4_یا اینکه از قانون شکرگزاری استفاده کن روی قبض بعد از پرداخت مبلغ اون بنویس: متشکرم، پرداخت شد.

5_ یا اگر همان موقع برای پرداخت آن قبض پول نداری، روی اون بنویس: از بابت پرداخت پول متشکرم.

قانون جذب درباره ی اینکه تجسم یا احساست واقعیست، یا نه، تو را زیر سوال نمی برد، صرفا" در برابر عمل تو واکنش نشان نشان می دهد، فقط همین.

6_ وقتی حقوقت را می گیری خدا رو شکر کن و خوشحالی کن تا تکثیر بشه ، از بابت اون خدا رو شکر کنید و یادتون باشه بابت هر چیز که خدا رو شکر کنی زیاد میشه

7_ هر موقع پول چیزی را پرداخت می کنی، عشق را احساس کن و در خودت به وجود بیار! مثلا" مجسم کن که با دادن اون پول، پول تو چقدر کمک حال اون شخص یا اون شرکت و کارکنانشهاین در تو ایجاد حس عشق می کنه به جای اینکه حال و هوای تو رو بد بکنه.

8_می تونی یک نوع بازی برای خودت بسازی که یادت بمونه و یادت بندازه که همیشه باید حال و هوات راجع به پول خوب باشه حتی موقع پرداخت و خرج اون.مثلا به خودت بگو دیدن روی پولها و پرداخت اونها به شکلی که روی پول به سمت بالاست و دیده میشه علامت اینه که باید یادم بیاد که در مورد پول زیاد و عالی باید حس و حال و هوای خوبی داشته باشم و علامت اینه که پولهای عالی از راههای عالی به دستم می رسه.

9_ اگه از کارت اعتباری استفاده می کنی می تونی اون رو طوری توی کیفت بگذاری که اون سمتی که اسم تو روی اونه به سمت بالا باشه تا یاد تو بندازه که کلی پول وجود داره که اسم تو روی اونه!

10_وقتی پول خرج می کنی ، چه نقدی چه با کارت اعتباری، برای فردی هم که پول بهش می دی ، یک عالم پول مجسم کن و در این مورد خیلی جدی، این رو تمرین و مجسم کن! چون هر آنچه بدهی همان را پس می گیری!

مهدی قلی زاده- مدیر گروه تحقیقاتی راز ذهن ثروتمند 

خدایا! ما را لایق دریافت بهترین برکاتت قرار بده! آمین!

 

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

در صورتی که علاقمند به دریافت مطالب با کیفیت در زمینه های موفقیت هستید ایمیل معتبری را وارد نمایید تا بتوانیم مطالب ارزشمندی را برایتان ارسال کنیم .