بازی فراوانی

بازی فراوانی

چکیده :

بازی فراوانی ثروت از استر هیکس

بازی فراوانی از استر هیکس یک تمرین عملی و ذهنی بسیار عالی در جهت تغییرباور.

این تمرین را با جدیت و دقت تمام انجام دهید و مطمئن باشید نتایج بسیار عالی ای خواهید گرفت.

یه تکنیک بسیار عالی برای برنامه ریزی ذهنی برای جذب پول.

بازى فراوانی از استر هیکس هستش .
به این صورت که 365 روز سال رو در نظر بگیرید ، روز اول به حساب فرضی که باز کردین مبلغ  یک میلیون تومان واریز میشه و طبق قانون این بازی شما باید کل این مبلغ رو در همون روز خرج کنید .
مجدد روز دوم مبلغ دو میلیون تومان به حسابتون واریز میشه و باید طبق روز گذشته ، همشو در روز دوم خرج کنید .
مجدد روز سوم سه میلیون تومان و مثل روزهای گذشته باید همش رو خرج کنید.
به همین شکل روزهای بعدی .
به عنوان مثال روز پنجاهم مبلغ 50 میلیون تومان به حسابتون واریز شده و شما باید همش رو خرج کنید و همین طور تا پایان 365روز.

در مدت یک سال جمعا حدود 67 میلیارد خرج می کنید.در مرحله اول حتی تصور اینکه این مبلغ رو خرج کنیم هم تصور بسیار وحشتناکی هستش ، چون این رقم برای ذهن ما به شدت بزرگ می باشد و حتی اکثریت افرادی که این بازی را انجام می دهند حدودا تا روز بیستم بیشتر نمی توانند ادامه دهند و خیلی ها در روزهای ابتدایی فراموش میکنند و خیلی ها از روز بیستم به بعد برای خرج کردن مبالغ بالا دچار اشکال و ضعف می شوند که دلیل اصلی آن مقاومت ذهن و برنامه ریزی غلط ضمیرناخودآگاه و باورهای منفی ماهستش و با تکرار کم کم از نظر ذهنی آماده می شویم و راحت تر این تمرین را انجام می دهیم.

آیا لازمه قیمت دقیق چیزهایی که میخایم بخریم رو بدونیم؟

خیلی نیازی نیست که به صورت خیلی قیمت هارو دقیق بدونین ، به صورت حدودی کافیه . اما زمانی که دقیق تر انجام میدین قطعا تمرین حالت واقعی تری به خودش میگیره و مطمئنا نتایج بیشتر و زودتر اتفاق میفتن.

تا کی باید تمرین رو انجام بدیم؟

اگر تمرین رو به درستی انجام بدین ، با نتایجی که به دست میارین ادامه خواهید داد و نمیشه مدت زمان مشخصی تعیین کرد و هر شخصی بر بحث نوع باورهاش مدت زمانش متفاوت خواهد بود.


محاله کسی این تمرین رو انجام داده باشه و نتیجه نگرفته باشه . مطمئنا زمانی که این تمرین رو درست انجام بدین و با عمق وجود احساس کنید که هر روز پول بیشتری وارد حسابتون میشه ، کم کم ضمیر ناخودآگاه و ذهنتون با این رقم ها آشنا میشن و به راحتی پول بیشتری وارد زندگیتون میشه.

نیازی نیست که در مورد خرید هاتون توضیح دقیقی بدین ، فقط به  صورت حدودی مشخص باشه کافیه . اما نکته مهم اینه که این تمرین رو خیلی واقعی انجام بدین ، به این معنا که اگه در دنیای واقعی این مبلغ به حسابتون واریز بشه باز هم شما همون کارها و خرید هارو انجام بدین . پس اگه به صورت واقعی مراجعه کنید و قیمت چیزهایی که میخاین بخرین رو واقعی تر یادداشت کنید قطعا تاثیرات بهتری خواهید گرفت .

یادتون باشه روزی که 100 میلیون واریز شد به حسابتون ، همه این مبلغ رو یکجا خرج یک مورد نکنید و چیزهای کوچک تری هم بخرید که ذهنتون بیشتر و بهتر این قضیه رو باور کنه .
 

نکات بسیار مهم :

شما کل 24 ساعت شبانه روز رو وقت دارین که پول اون روز رو کامل خرج کنید و سعی کنید در طول روز و واقعی تر انجامش بدین و به ساعات پایانی شب موکول نکنید و صرفا از روی خستگی وانجام تکلیف هم نباشه .
این پول رو نباید پس انداز کنید چون با روح فراوانی تناقض داره .
اگر در مواردی چیز تکراری خرید کردید اشکال نداره ، اما نه به این منظور که امروز گوشی موبایل بخرید و مجدد فردا هم همینو بخرید. که باز هم تاکید میکنم دقیقا همون چیزهایی رو بخرین که در دنیای واقعی اگه این پول رو داشتین هم می خریدین.

خرید طلا و امثال این مواردجهت پس اندازو سرمایه گذاری استفاده نکنین ، اما جهت استفاده شخصی و هدیه دادن ایرادی ندارد.

باز هم تاکید میکنم کارهایی رو که اگه واقعا این میزان پول به حسابتون واریز میشد ، انجام میدادین رو انجام بدین. چون اگه باور نکنین عملا نتیجه مطلوب و ایده آل رو نمیگیرین.
این تکنیک قوی رو که شروع کنید انجام دادنش ، بر حسب نوع باورهای افراد مدت زمان نتایج متفاوت می باشد. بعضی از افراد همون هفته اول نشانه ها و نتایج خوبی رو می بینن و بعضی ها دیرتر . اما نکته مهم اینه که اگه خسته میشین و یادتون میره نشون دهنده مقاومت ضمیرناخودآگاهتون هستش و 100 درصد توصیه میکنم از انجام دادنش خسته نشید و ادامه بدین و نتایج عالی میگیرید.

بزارید نتایجی که به دست میارین خودشون شاهد موثر بودن این تمرین باشن و اتفاقات مثبتی که براتون به وجود میاد بهتون نشون بده که چه قدرتی داره این تمرین .

به حرف من یا امثال من هم اعتماد نکنید ، فقط و فقط تمرین رو درست انجام بدین و از نتایج اون لذت ببرید.
در روزهای ابتدایی خرید های یکجا نکنید .

به عنوان مثال مبلغ یک میلیون تومان رو بلافاصله یک گوشی موبایل نخرید و سعی کنید از ریزهای کوچیک شروع و به مرور زمان خریدهای سنگین تری رو داشته باشید تا روند رشد ظرف ذهنیتون درست انجام بشه.

*****توجه****

قوانین مهم تمرین :

* در این بازی پولی برای سرمایه گذاری، پس انداز، قرض، بدهی، وام، سپرده، قسط یا از این قبیل خرج نکنید. ( دقت داشته باشید هر کاری داخل این تمرین انجام بدین رو در دنیای واقعی تجربه خواهید کرد).

* در اول با خرید های کوچکتری شروع کنید.

* به طور معمول در هفته اول نشانه مالی می بینید . مثلا کاری بهتون پیشنهاد میشه ، پول پیدا میکنین ، یهویی پول از منبع غیرمنتظره دستتون میرسه ی یا طرح و ایده پولسازی به ذهنتون میاد وووو.

*اگر در هفته اول هیچ نشونه ای ندیدین ، باید روی فرکانس ها و ارتعاشاتتون کار کنید و با تمریناتی مثل شکرگزاری و جملات تاکیدی سطح فرکانس و قدرت ارتعاشی خودتون رو بالا ببرین.

*حتما به صورت فیزیکی از فروشگاه های شهرتون دیدن کنید و اقلام مورد نظر رو بررسی کنید و بخرید و لیست جدیدی تهیه کنید. میتونین از فروشگاه های اینترنتی هم استفاده کنید و اصل موضوع اینه که حس واقعی بودن تمرین رو ایجاد کنید و جوری انجام بدین که همه این مسائل واقعی دارن اتفاق میفتن .

*یکی از مهمترین قسمت های تمرین ساعات پایانی شب و قبل خواب می باشد. از تصویرسازی در این لحظات غافل نشین و لیست خرید رو آماده کنین و لذت خرید کردن و حسب پرپول رو در خودتون ایجاد کنید.

 

****مهمترین موضوعی که باید به اون اشاره کنم اینه که ثروت و پول عامل ذهنی هستن و اگه در دنیای واقعی میخاین پول بیشتری وارد زندگیتون بشه اول باید از نظر ذهنی این قضیه رو بپذیرید و باورش کنیدو زمانی که تونستین باور کنین مطمئن باشید در دنیای واقعی اتفاقات بی نظیری رو تجربه خواهید کرد.

 

مدیر گروه تحقیقاتی راز ذهن ثروتمند

مهدی قلی زاده

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
شیدا اسمعیلی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام خسته نباشید نظر خاصی ندارم فقط تشکر میکنم سپاسگزارم

مطالب مرتبط

در صورتی که علاقمند به دریافت مطالب با کیفیت در زمینه های موفقیت هستید ایمیل معتبری را وارد نمایید تا بتوانیم مطالب ارزشمندی را برایتان ارسال کنیم .